Salon z antresolą

Przedstawiamy salon z antresolą w dwóch połączonych stylach 🙂 Art Deco z Minimalizmem. Za ścianami z boazerią na parterze znajdują się kuchnia, jadalnia, łazienka, korytarz, wejście do domu. Natomiast na piętrze pokoje z łazienkami. Na jednej ze ścian króluje powiększona reprodukcja obrazu Tamary Łempickiej. Klimat nadają lampy, odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe oraz meble.  

Czytaj więcej
Koncepcja biura rachunkowego

Przedstawiamy koncepcję biura rachunkowego „Komputerowe Biuro Krzyśki” w Kostrzynie Wlkp., która powstała na podstawie tego co zastaliśmy oraz zainteresowań właścicielki. Naszym zadaniem stało się wyeksponowanie cudownych mebli dębowch z zachowaniem odpowiedniej funkcjonalności. Istotnym dla uzyskania stylizacji klasycznej powiązanej z klimatem loftowym stał się dobór materiałów wykończeniowych… oto efekt.

Czytaj więcej
Styl rustykalny i współczesny

Styl rustykalny, ciepły, przytulny, taki swojski… W domu zapewnia sielski klimat, dzięki któremu czujemy się zrelaksowani i pełni energii. W połączeniu ze stylem współczesnym w swej naturalności oddaje spokojną, szlachetną prostotę.

Czytaj więcej